S O F T R I O

Načítám

Pracovní procesy jsou jednotlivé kroky, kterými prochází každá brýlová zakázka od sjednání až po její vydání zákazníkovi. Díky správně nastaveným pracovním procesům získáte vyšší efektivitu, ušetříte čas a získáte kontrolu nad děním ve své optice. KYKLOP je navržen tak, aby se dokázal přizpůsobit vašim potřebám.

Přehled v zakázkách

Pracovní procesy vám přináší přesný přehled o stavu vašich zakázek. Díky pracovním procesům přesně zjistíte, kolik máte zakázek objednaných, zhotovených, připravených na výdej nebo reklamacích. Každá zakázka je barevně označena štítkem, který označuje její aktuální stav. Na celkovém přehledu přesně vidíte, kolik zakázek se v daném stavu nachází.

Automatizace

Na každý krok vašeho procesu lze nastavit různé akce. Například, když je zakázka změněna do určitého stavu, vykonají se automaticky nastavené akce. Typicky se může jednat o informování zákazníka prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Další možností je zapsání odměn pro zaměstnance případně cokoli jiného.

Procesy na míru

Každá optika je jiná, a proto si u nás pracovní procesy pro optiku můžete definovat přesně podle svých potřeb. Díky tomu můžete mít jinak nastavené procesy pro různé optiky podle toho, jaký proces v nich používáte. Například jeden proces kde se brýle zabrušují a jiný v optice, kde se používá Tracer. Rádi vám pomůžeme s nastavením procesů a jejich optimalizací ve vaší optice.

Také se vám může hodit

Brýlové zakázky Reklamace Upozornění zákazníka