S O F T R I O

Načítám

Jednoduché a přehledné rozhraní pro sjednání zakázky s širokými možnostmi individualizace

Rychlost a jednoduchost

Speciálně vyvinuté prostředí, pro co nejjednoduší a nejefektivnější sjednání brýlové zakázky. Bez rolování stránky na monitoru, žádné zdlouhavé načítání, bez rizika ztráty dat. Vše rychle a přehledně díky nejmodernějším technologiím.

Průběžné ukládání

Obáváte se ztráty rozpracované zakázky? S námi se nemusíte bát nedopatřením zavřené záložky, okna prohlížeče. KYKLOP si všechny rozpracované změny zakázky průběžné ukládá a Vy se tak nemusíte bát, že přijdete o svou práci.

Obruby

Aplikace podporuje výběr obruby k prodeji nebo zadání vlastní obruby zákazníka.

Pokud se jedná o zákaznickou obrubu, aplikace vám nabízí možnost příplatku za servis.

Při prodeji obruby máte možnost vybrat z rozsáhlé databáze dodavatelů, zadat kód obruby ze stranice či její čárový kód a typ obruby. Díky této jednoduché evidenci máte přehled o svých prodejích.

Katalogy brýlových čoček

Již žádné zdlouhavé vypisování brýlových čoček, KYKLOP přináší načítání brýlových čoček přímo z katalogů předních dodavatelů.

Průběžně přidáváme a aktualizujeme stávající katalogy brýlových čoček, které jsou ve shodě s originálem v tištěné podobě. Optik tak vždy vybírá brýlovou čočku, jak je uvedena v tištěném katalogu a to včetně Koridoru, Vrstvy, Barvy, Průměru a dalších parametrů.

Tato naše unikátní funkce přináší vyšší míru automatizace a to od jednoduchého objednání brýlových čoček přímo u dodavatele. Naše funkce umožňuje nejobsáhlejší možnosti filtrování. Díky automatizaci je možno reportovat zakázky dle parametrů brýlových čoček na trhu.

Refrakce

Vyplnit refrakci je hračka. Nemusíte zdlouhavě vypisovat jednotlivá čísla, celou refrakci můžete vyplnit pomocí šipek a tabulátoru na klávesnici. Už žádné chyby. Aplikace vám přepočítá Adici a Degresi a pohlídá povinné hodnoty, takže se nemusíte bát, že byste se přepočítali.

Mezi další možnosti patří například výběr lékaře/optometristy, který provedl měření. Můžete si tak vést statistiky pro své optometristy a spolupracující lékaře.

Slevy a ceny

Definujte ceny a slevy na všechny části zakázky, KYKLOP vám vždy v reálném čase propočítá koncovou cenu. Slevy lze zadávat jak v procentech, tak v částce.

Zálohy

Potřebujete ke své zakázce evidovat zálohy? KYKLOP vám nabízí velice variabilní systém evidence záloh, můžete kombinovat vícero typů záloh (v hotovosti, kartou, benefity, apod..). Po zadání zálohy se ihned dopočítá výše doplatku.

Upozornění zákazníka

Odeslání e-mailu nebo SMS zprávy s informacemi o stavu zakázky bereme jako samozřejmost. Navíc KYKLOP přináší zákazníkovi možnost okamžité online kontroly stavu zakázky z QR kódu na ústřižku zakázkového listu nebo z obdržené SMS zprávy. Vše bez nutnosti instalace jakékoliv aplikace do mobilu. Zjistit více ...

  • E-mail
  • SMS
  • QR kód
  • Mobil
  • Web
Historie

Potřebujete znát historii zakázky? Každá zakázka si o sobě vede průběžnou historii, vždy se tak dozvíte kdo, kdy, jak a kde se zakázkou manipuloval.

Přílohy

Přikládejte si k zakázkám fotografie, dokumenty a soubory.

Štítky

Každou zakázku si můžete označit vlastním štítkem, například „VIP, RODINA, apod..“ Na základě těchto štítků můžete nejen zakázky vyhledávat a třídit, ale zobrazit si třeba i statistiku prodejů.

Interní poznámky

Ke každé zakázce si můžete průběžně dopisovat poznámky, či interní informace pro zaměstnance.

Tisk

Přehledné a reprezentativní tiskové výstupy s vaším logem.

Také vás může zajímat

Reklamace Pracovní procesy Tiskové výstupy Exporty pro dodavatele Statistiky a Reporty Upozornění zákazníka Zákaznická databáze